Johny Blackwood

Indította Johny Blackwood, szep 14, 2024, 11:15 DÉLUTÁN

« előző - következő »

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Johny Blackwood

szep 14, 2024, 11:15 DÉLUTÁN Utolsó szerkesztés: szep 14, 2024, 11:18 DÉLUTÁN Johny Blackwood által
Háttérellenőrzési Formanyomtatvány
I, Személyes információk
  • Utónév: Johny
  • Családnév: Blackwood
  • Születési idő: 1999-10-10
  • Születési hely: Las Venturas
  • Lakcím: Grand Senora 340
  • Telefonszám: 15862215
  • E-mail: Blackwood99@onemail.com
  • Állampolgárság:
    [X] Született amerikai állampolgár
    [-] Állampolgársággal rendelkező bevándorló
    [-] Zöldkártyával rendelkező bevándorló
    [-] Nem rendelkezik a fentiek közül egyel sem
  • Családi állapot:
    [X] Egyedülálló
    [-] Házas
    [-] Elvált
    [-] Özvegy
    [-] Legálisan elválasztott

II, Tanulmányok
  • Legmagasabb iskolai végzettség
    [-] Valamilyen középiskolai végzettség
    [X] Középiskolai végzettség
    [-] Valamilyen főiskolai végzettség
    [-] Műszaki főiskola
    [-] Associate's
    [-] Bachelor's
    [-] Master's
    [-] Doctorate
  • Képzést nyújtó intézmény: Las Venturas Müszaki középiskola
  • Szakirány: Autószerelő
  • Képzés időtartalma (dátum szerint): 2015-2020

III, Egyéb Információk
  • Korábbi munkahely(ek), Munkaviszony időtartalma: Beny's car
  • Munkaviszony megszüntetésének oka: Vezetőségi problémák majd cégcsőd
  • Rendelkezik érvényes vezetői engedélyel?
    [X] Igen
    [-] Nem
  • Van folyamatban olyan eljárás ön ellen, ami miatt elmarasztaló határozat születhet?
    [-] Igen
    [X] Nem
  • Beszélt nyelvek az angolon kivül: Spanyol
  • Amennyiben beszél másik nyelvet úgy az alábbi opciók közül többet is választhat
    [-] minimum középfokú nyelvizsgával rendelkezik
    [-] Nincs nyelvizsgám
    [X] Társalgási szinten beszéli
    [-] Anyanyelvi szinten beszéli

IV, OOC kérdések
  • Hogy hívnak/becenév: Józsi
  • Életkorod: 25
  • Mennyi időt tudnál a frakcióra szánni: 2-3 óra
  • Karaktertörténet: A nevem Johny Blackwood Las Venturas-ban születtem 1999-10-10-én. A családom mindig is a jóra nevelt apám autószerelő anyám varrónő volt rengeteg minent megtanultam az autók bütyköléséről és vezetéséről mikor már elértem a gázpedált, de sajnálatos modon mikor 17 éves lettem egy lakástüzben elvesztetem őket. Majd ezután nagybátyám nevelt és terelgetet az utamon aki rendőr százados volt a Las Venturasi rendőrség K9 osztagánál. Gyermekorom nehéz volt de tanulságos is egyben. Nagybátyám mindenre megtanitott amit tudott. Nagybátyámat egy razzia során lelőték, nagyából egy éve ennek, ezek után jöttem át a városba felejteni és a nagybátyám nyomdokaiba lépni azzal az elhatározásal hogy legalább leszek anyira ügyes, becsületes,hazaszerető és kolégáit becsülő ember mint amilyen ő volt.

Záradék
Alulírott Johny Blackwood kijelentem büntetőjogi felelősségem tudatában:
  • 1. a nyomtatványban foglalt adatok, információk és csatolt dokumentumok teljes körűek, valódiak és hitelesek,
  • 2. ha a nyomtatványomban szereplő információk, adatok a valóságtól részben, vagy teljes egészében eltérnek, a mindenkori Administrative Services Bureau diszkvalifikálja pályázatomat és a jövőbeni jelentkezéstől való eltiltás jogával élhet.
  • 3. a nyomtatvány beküldésével járó munkaköri követelményeket ismerem és vállalom azok teljesítését,a nyomtatványt aláírásommal hitelesítem.

Johny Blackwood

Ivory Reeves


Tisztelt Jelentkező,

Ezúton szeretném tájékoztatni, hogy az Ön által benyújtott jelentkezési dokumentációt áttekintettük és elbíráltuk. Az előéletére vonatkozóan, illetve a börtönbüntetésére való tekintettel a jelentkezését elutasítjuk és egy akadémiai ciklusban sem áll módunkban pozitív bírálatban részesíteni!

A jelentkezési eljárás során kiemelten fontos a precíz és hibátlan dokumentáció, illetve a büntetlen előélet, mivel ez tükrözi a jelentkező részletek iránti figyelmét és azokat a tulajdonságokat, amelyek nélkülözhetetlenek számunka.

Megértését előre is köszönjük.


Tisztelettel, Deputy, Ivory Reeves
Los Santos Sheriff's Department